Hakkımızda

 MEPRO Yazılım, 1997 yılında Ankara'da kuruldu. İlk yazılım ürünü MEPRO Adres-Etiket programıdır. 1998 yılından itibaren Hasta Takip Programları üretimine geçildi.

 Hasta takip programlarını yine en iyi hekimlerin üretebileceği düşüncesinden hareketle programları kullanan hekimlerden gelen feed-back'ler de değerlendirilerek, mevcut yazılım ürünlerimiz sürekli bir evrim ve gelişim gösterdi. Uzun yıllar beğenilerek kullanılan Hasta Takip Programlarının 3. versiyonu kullanıcılardan gelen istek ve eleştiriler doğrultusunda güncellenmiş ve 4. versiyon geliştirilmiştir. Yeni versiyonda önceki versiyonlarda beğeni gören özellikler korunmuş ve günümüz ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yeni özellikler eklenmiştir. Özellikle daha güçlü bir veritabanı kullanılmış; Yedekleme ve geri yükleme özellikleri geliştirilmiştir.

  4. versiyonda tüm branşlar tek uygulama altında toplanmış. Kurulum sonrası istenen branş kullanıcı tarafından seçilebilmektedir. Paylaşımlı veritabanı ile program ayni server üzerinde istendiği sayıda bilgisayarda kullanılabilmektedir. Yardım menüsünde detaylı kullanım bilgileri yer almaktadır.

 Hasta takip programları dışında yardımcı programlar, masaüstü, web tabanlı programlar, mobil uygulamalar, android, windows 10 uygulamaları ve oyunlar geliştirilmiştir.

Uygulamalarımızdan bazıları: Winaddress 5.0, Hasta Takip Programı, Soru Bankası, Dosya Dönüştürücü